Робоча зустріч з питань організації та проведення I (районного) етапу змагань із Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 18.01.2024 09:00

🇺🇦Формування національної свідомості у молодого покоління України- є одним із найважливіших питань існування незалежної, самодостатньої держави.

‼️ Перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК провела робочу зустріч за участю директора КЗ "Чернівецький обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" Бориса БАГЛЕЯ, заступника Кельменецького селищного голови Миколи ДОВГАНЯ, завідуючої відділу краєзнавства та національно-патріотичного виховання КЗ "Чернівецький обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" Наталії КОВАЛЬ з питань організації та проведення I (районного) етапу змагань із Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") для старшої вікової групи "Молоді козаки" (15-17 років) у 2024 році.

🏃⛹️ Районний етап гри проводитиметься 21 лютого з таких змагань:

👉 метання гранати;

👉 розбирання та збирання автомата;

👉 спорядження магазину набоями;

👉підтягування на перекладині;

👉стрибки на скакалці;

👉 перетягування каната тощо.

💛💙 Виховуючи підростаюче покоління на міцних підвалинах історичного минулого, героїзмі українського народу, патріотизмі та фізичній загартованості ми плекаємо нову генерацію лицарів, державників, захисників української держави.