Іван ЧУНТУЛ

Дата: 18.01.2024 15:20

❗Ніхто не народжується Героями, але ними стають.

✊Мужні і відважні хлопці, чиїсь сини, друзі, сусіди і знайомі , які сьогодні боронять рідну землю від лютого ворога вражають світ сміливістю та незламністю.

🎖️За проявлену мужність та успішне виконання завдань на полі бою, командир протитанкової застави ПКШР, старший лейтенант Державної прикордонної служби України Іван Олександрович ЧУНТУЛ, житель с. Подвір’ївка Лівинецької територіальної громади, який стоїть на захисті України з квітня 2022 року, нагороджений Почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України Валерія ЗАЛУЖНОГО «За сприяння війську», іменною вогнепальною зброєю та Почесним нагрудним знаком голови ДПСУ Сергія ДЕЙНЕКО «За мужність в охороні державного кордону» .

💙💛 Доземний уклін Герою, щира вдячність і шана батькам, за виховання сина справжнім українцем.

🇺🇦Вони тримають оборону, вони стоять незламно! Слава Україні! Слава її Героям!

# Герої Серед Нас