Артем БАБІЙЧУК

Дата: 18.01.2024 15:23

Фото без описуФото без опису‼️ Сьогодні вирішується, яким буде майбутнє наших дітей. Ми не можемо програти тиранії, бо зникнемо як народ назавжди.
 💙💛З перших днів повномасштабного вторгнення російських окупантів кельменчанин Артем БАБІЙЧУК добровольцем  захищає державний суверенітет України.
 💥За майже два роки війни довелось побувати  на всіх  напрямках фронту, де було особливо гаряче і як командир взводу він завжди дбає про своїх побратимів.
    🎖️За мужність, винахідливість та військову вправність Артем Анатолійович  нагороджений відзнакою Президента України «За оборону України», відзнакою Міністра Оборони України «Хрест доблесті» та медаллю «За визволення міста Ізюм».
   💛💙Бажаємо Ангела охоронця на бойових шляхах і якнайшвидшого повернення додому з Перемогою!