У Чернівцях відбувся форум «Всі діти наші»

Дата: 19.01.2024 11:00

📍У Чернівцях відбувся форум «Всі діти наші».

🧒🏻👧🏻Його мета – висвітлити проблеми забезпечення дітей-сиріт права на сім’ю, дітей позбавлених батьківського піклування, зокрема дітей із великих сімейних груп, дітей з інвалідністю, а також тих, які живуть в інтернатних закладах, але не мають статусу.

✨Під час заходу спікери ознайомили активістів, громадських діячів та представників бізнесу Буковини з сімейними формами виховання та послугою патронату над дитиною, які дають дітям можливість зростати у турботливих родинах.

💬«Наше завдання зробити дітей щасливими, створити для них затишок і комфорт, де б вони не були. Кожна дитина в Україні повинна мати дитинство та щасливе майбутнє, навіть в умовах жорстокої війни», – каже заступниця начальника Чернівецької ОВА Юлія Грицку-Андрієш.

☝️Форум організувала ЧОВА спільно зі Службою у справах дітей Чернівецької міської ради та Міжнародною благодійною організацією «Благодійним фондом «СОС Дитячі Містечка» Україна.