Леонід ЛАКУСТА

Дата: 19.01.2024 12:04

Фото без опису💛💙Захист рідної землі – це найперший обов’язок кожного народу. ✊Герої нашого часу , які виявляють дива хоробрості, відданості Батьківщині, рідній землі щоденно доводять цю істину.
 ⚡️ Офіцер Леонід ЛАКУСТА, який народився в с. Атаки, закінчив Хотинську школу №5, Подільську державну аграрно-технічну академію з квітня 2022року боронить рідний край  від російських окупантів.
 💥При штурмі ворожих позицій тримав поранення і контузії , був  визнаний рішенням ВЛК обмежено придатним у виконанні завдань через неповне відновлення функцій правої руки, проте повернувся до свого батальйону. Тому що , як і його побратими чітко розуміє, наскільки важливо  не допустити подальшої окупації території України і, за можливості чимшвидше, звільнити захоплені ворогом території.
  🎖За сумлінне виконання військового обов’язку, бойових завдань, які стояли перед   його   підрозділом,  Указом Президента  України   Леонід Вікторович  ЛАКУСТА нагороджений  орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.Нагороду Герою вручив  особисто Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ,  під час перебування поблизу зони бойових дій.
   ❤️Низький уклін  всім,  хто зараз у бою за Україну. Щиро дякуємо за те, що ви нас захищаєте. Нехай Господь оберігає Вас і Ваші родини!
   🇺🇦Вони тримають оборону, вони стоять незламно! Слава Україні! Слава її Героям!
#ГероїСередНас