Вітання начальника Дністровської районної адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з Днем Соборності

Дата: 22.01.2024 09:00

🇺🇦Щороку 22 січня Україна відзначає День Соборності.

ℹ️Сьогодні ми згадуємо дві рівнозначні за вагою події української історії: проголошення незалежності Української Народної Республіки, яке сталося у 1918 році, та проголошення Акта Злуки українських земель, що відбулося 1919-го.

☝️Це свято нагадує нам про багатовікові прагнення українського народу бути вільним і незалежним, жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності.

🕯️Також це день світлої пам’яті незлічених жертв, принесених українським народом на вівтар незалежності, соборності та державності.

На жаль, тисячі українських патріотів і сьогодні мусять боронити наші кордони від загарбників. Низький уклін вам, наші захисники!🙏

⚡️Нині Україна продовжує боротьбу за незалежність і соборність, яка передбачає не лише пам'ять про спільне минуле, а й потребує згуртованої співпраці заради майбутнього, як на полі бою, так і в тилу.

Бо лише спільними зусиллями, у взаємній підтримці, ми здолаємо всі негаразди та перепони.

🤝Тож нехай цей день утвердить нас в єдності, вірі та патріотизмі і додасть кожному наснаги до боротьби і праці задля перемоги, блага, розбудови та процвітання нашої української держави.

💙💛Єднаймося!

💪Наша єдність – наша зброя!

🇺🇦Слава Україні!