УВАГА! ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Дата: 22.01.2024 11:00

‼️УВАГА! ПЛАНОВІ ВІДКЛЮЧЕННЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

💡 З метою підвищення надійності електропостачання та попередження аварій в електричних мережах Дністровського району сьогодні, 22 січня 2024 року (понеділок), планується відключення електроенергії з 9.00 до 17.00(орієнтовно) в наступних населених пунктах:

🏠Кельменцька територіальна громада: с. Бузовиця (вул. Центральна, Лісна, ім. І.Франка, Л. Українки, Селиська, Квіткова) с. Іванівці (вул. Нікітіна, 9 травня, Головна, пров. Зоряний)

🏠Хотинська територіальна громада: м. Хотин (вул. урочище Варниця, Українська, урочище "Чишма", Сковороди, Мазепи, Річна, Бандери, Олімпійська), с. Атаки, с. Анадоли (вул. Хотинська)

🏠Рукшинська територіальна громада: с. Рукшин, с. Рашків (вул. Промислова), с. Пригородок, с. Чепоноси, с. Орестівка

🏠Недобоївська територіальна громада: c.Недобоївці (вул. Козаря Василя , с. Зарожани (вул. Дергача Леоніда)

🏠Сокирянська територіальна громада: м. Сокиряни (вул. Центральна, Захисників України, Перемоги), с. Білоусівка (вул. Січових стрільців, Б. Хмельницького)

👇 Детальнішу інформацію можна дізнатись, перейшовши за посиланнням: