Сьогодні, 24 січня 2024 року, головою комісії з питань проходження альтернативної (невійськової) служби, начальником районної військової адміністрації Віталієм ЯКУБЕНКОМ проведено чергове засідання комісії
Сьогодні, 24 січня 2024 року, головою комісії з питань проходження альтернативної (невійськової) служби, начальником районної військової адміністрації Віталієм ЯКУБЕНКОМ проведено чергове засідання комісії.
Відповідно до Закону України «Про альтернативну (невійськову) службу» розглянуто питання про припинення терміну альтернативної служби двом громадянам району.
Нагадуємо, що альтернативна служба є службою, яка запроваджується замість проходження строкової військової служби і має на меті виконання обов’язку перед суспільством.
Право на проходження зазначеної служби мають ті громадяни України, які належать до діючих, відповідно чинного законодавства, релігійних організацій віровчення яких не дозволяє користуватися зброєю.
Громадянин, після звільнення з альтернативної служби, протягом п'яти календарних днів зобов'язаний стати на військовий облік у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем проживання. У такий же строк громадянин стає на облік і у разі зміни місця проживання.