ГЕРОЇ СЕРЕД НАС

Дата: 26.01.2024 10:00

Фото без описуФото без опису

💮Українці завжди понад усе цінували свою свободу. І  воювати нам доводилось з різними ворогами. Доводиться і  сьогодні, аби захистити себе від російського агресора і не допустити  окупації  нашої держави.
✊Віталій КОСТИШИН, житель Сокирянської територіальної громади, вирішив стати до захисту рідної землі в перший день війни.
💪 Пройшовши військову підготовку підготовку в   107 обр ТрО ЗСУ,  1-ій окремій бригаді   спеціального призначення ім. Івана Богуна,   здобув навички
вправного воїна, який вміє бути обережним та пристосовуватися до складних бойових умов.
💥Віталій  Вікторович  несе службу як  командир інженерно-саперного взводу. За час війни побував на Харківському та Донецькому напрямках. Має позивний «Лісник», оскільки до війни працював в ДП «Сокирянське лісове господарство».
🎖️За рішучість, героїзм та відвагу Віталій КОСТИШИН нагороджений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України «Срібний хрест».
💛💙Щиро дякуємо Герою за мужність! Щодня, ризикуючи своїм життям, він виборює свободу для України.
 🇺🇦 Вони тримають оборону, вони стоять незламно. Слава Україні! Слава її Героям!
#ГероїСередНас