Ігор РОТАР

Дата: 26.01.2024 12:36

Фото без описуФото без описуФото без опису

💥Коли росіяни напали на Україну, сотні тисяч українців без вагань стали на захист рідної землі. Оборона України для декого стала навіть сімейною справою, бо йшли воювати як батьки, так і діти.

✊Ігор РОТАР та його брат Олександр, жителі села Іванівці Кельменецької громади, з перших днів війни стали у стрій, аби захищати рідну землю. Їх батько, Юрій Валентинович вирішив, що не може бути дома, коли сини щодня наражаються на небезпеку і пішов вслід за синами добровольцем.

💪Молодий, рішучий і сміливий воїн Ігор РОТАР в страшних боях безжалісної війни проявив мужність, героїзм і вірність присязі.

🎖️За сумлінну службу, сміливі і самовіддані дії, виявлені під час виконання військового обов'язку нагороджений відзнакою Головнокомандуючого Збройних Сил України Валерія Залужного «Золотий Хрест».

⚡Після важких поранень Ігор Юрійович несе військову службу в одному із територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки нашої держави.

💛💙Пишаємося Героєм і бажаємо добра, благополуччя, миру і спокою нашій державі.

🇺🇦Вони тримають оборону, вони стоять незламно.

Слава Україні! Слава її Героям!

# ГероїСередНас