Максим ЯЦЮК

Дата: 29.01.2024 11:45

🔗Сьогодні для багатьох українців питання свободи та волі, як ніколи є важливим.

💥За майже два роки повномасштабної війни кожен військовий, який захищає нашу країну від російських загарбників, безсумнівно є Героєм.

✊Максим ЯЦЮК із села Вороновиця Кельменецької громади з вересня 2022 року несе службу в окремій танковій бригаді, як фельдшер солдат. Він завжди відкрито показував свою любов до рідної держави, а коли настав час не слів, а дій – не злякався, довів усім, що є вірним і відданим Україні.

💪У запеклих боях Герой отримав поранення та перебував у госпіталі, відновившись повернувся до бойових побратимів і продовжує сумлінно нести службу.

🎖️За мужність, професіоналізм та добросовісне виконання бойових завдань, які виявлені у захисті державного суверенітету на Донецькому напрямку Максим Жанович нагороджений відзнакою «Знак доблесті» командира оперативно-тактичного угрупування «Лиман» та нагрудним знаком «За заслуги» перед 4Отбр.

♥️Дякуємо Герою за відвагу, мужність та за кожен новий день! Ви – щит і міць нашої країни та всієї Європи!

💙💛Хай наші молитви нададуть ще більше сил, незламності духу та віри у швидку перемогу нашим мужнім воїнам.

🇺🇦Вони тримають оборону, вони стоять незламно!

Слава Україні! Слава її Героям!

# ГероїСередНас