Ми сильні, бо ми єдині

Дата: 29.01.2024 15:30

💪Кожен солдат, який перебуває на передовій – це титан. Вони місяцями не бачать своїх рідних, живуть у важких умовах, під постійними обстрілами, але щодня, розуміючи усі ризики для життя, виконують свої обов’язки.

🫶Міста і села нашого району об’єдналися у протистоянні ворогу і допомагають фронту у міру своїх сил.

💥З перших днів війни жителі села Росошани Кельменецької громади почали допомагати військовим – готували їжу для тероборонівців, людей з окупованих територій, переселенців та односельців, які служать в ЗСУ.

🤲Жінки села згуртувались і разом виготовляють окопні свічки, плетуть захисні сітки, готують смачні домашні м’ясні консерви, печиво та інші смаколики.

👭Колектив Росошанівського навчально-виховного комплексу долучився до всеукраїнської акції «Коробка тепла для захисника». Учні кожного класу разом з батьками та вчителями приготували коробки, які наповнили смаколиками і речами, які необхідні воїнам, вклали листи вдячності та малюнки для підтримки морального стану наших захисників.

🙏Парафіяни Православної Церкви України разом із настоятелем отцем Володимиром також долучились до доброї справи і приготували свої гостинці. 💯Невтомні волонтери Лівинецької територіальної громади разом із старостою Подвір'ївського старостату Олександром ЧУНТУЛОМ доставили військовослужбовцям 110 ОМБр, 63 ОМБр, 800 ДШБр, 100 ГШБр всі приготовлені росошанівцями подарунки

💝Дякуємо за ваші добрі справи, які маленькими кроками наближають нашу Перемогу!

💙💛Низько кланяємось незламним воїнам за мужність, героїзм та витримку і молимось за кожного з вас!

🇺🇦Сильні, бо єдині! Слава Україні!