В Дністровському районі триває активна підготовка до участі у «Всеукраїнських шкільних лігах пліч-о-пліч»

Дата: 01.02.2024 16:00

#Пліч_о_пліч #Шкільніліги

31 січня 2024 року в ОЗО "Лівинецький ліцей" відбулося відкриття Всеукраїнських шкільних ліг «Пліч-о-пліч». Здобувачі освіти виконали гімн проєкту «Пліч-о-пліч», подякували тим, завдяки кому ми маємо можливість навчатися, займатися спортом та змагатися, вшанували загиблих захисників хвилиною мовчання.

З вітальним словом до представників команд з волейболу та футзалу звернулася директор ліцею Лілія Олександрівна МЕЛЬНИК, яка зазначила, що за всіх часів саме здорові духом і тілом люди складали опору суспільства, адже спорт не тільки дає здоров’я, він загартовує характер і волю.

Також, привітання отримали і від МАЙСТРА СПОРТУ УКРАЇНИ Швеця Віталія, який закликає завжди займатися спортом та брати участь у таких проєктах.

Наставницькі слова, підтримку та допомогу учасники отримали від свого вчителя фізичної культури Олександра Васильовича Швеця, який надалі буде разом з ними займатися, здобувати перемоги та підкорювати вершини.

У ході заходу було представлено команди волейболістів закладу, адже сьогодні відбулося змагання саме з цього виду спорту.

Ліцеїсти бурхливими оплесками підтримали своїх однолітків, які відстоюватимуть честь ліцею в змаганнях.

Бажаємо нашим спортсменам тримати форму та оптимізм, досягати всіх цілей та великих перемог, не сумніватися у своїх силах і вірити в удачу, ставити особисті та командні рекорди.