Василь ГАВРИЛЯН

Дата: 01.02.2024 12:30

Фото без описуФото без опису

🇺🇦Сьогодні Україна проживає один із найсуворіших періодів становлення і боротьби за свою незалежність та свободу. Відбувається випробування народу на стійкість та мужність, яке гідно проходять кращі українські сини та доньки.

💙💛Збройні Сили України – серце української нації. Саме українське військо здобуває свободу України та доводить свою стійкість і міць героїчними подвигами кожної години, кожного дня.

💪Військовослужбовець із села Зарожани Недобоївської ТГ Василь Васильович ГАВРИЛЯН на сьогодні виконує свій військовий обов’язок на Донецькому напрямку. За сумлінне та успішне виконання бойових завдань, за високі показники бойової підготовки нагороджений почесним нагрудним знаком "Золотий хрест" від Головнокомандувача ЗСУ Валерія ЗАЛУЖНОГО.

🎖 "Золотим хрестом" нагороджують військових рядового та сержантського складу Збройних сил України. Крім того, цією нагородою відзначають осіб, які вчинили героїчні та визначні вчинки на війні.

🙏Дякуємо Герою за сміливість, за вірність і самовіддану службу. Дякуємо також усім, хто боронить нашу землю і наближає Перемогу. Завдяки вам Україна і весь цивілізований світ знає імена та обличчя своїх захисників і захисниць.

✊Бажаємо стійкості, впевнених сил, натхнення і непохитної віри! Якнайшвидшого повернення із Перемогою додому!

🇺🇦Вони тримають оборону, вони стоять незламно. Слава Україні! Слава її Героям!

#ГероїСередНас