Про безпеку в побуті поспілкувалися рятувальники з жителями Бузовиці

Дата: 02.02.2024 12:30

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

🔸 Дністровський район: про безпеку в побуті поспілкувалися рятувальники з жителями Бузовиці

Узимку хочеться грітися у теплій оселі й зовсім не виходити на вулицю. Проте, обігрівати своє помешкання теж слід безпечно, щоб не допустити пожежі чи її смертельних наслідків.

👩‍🚒 Наші рятувальники, розуміючи необхідність роз’яснення правил безпеки серед громадян, провели рейд у селі Бузовиця Кельменецької територіальної громади. Кожному, хто зустрічався на шляху надзвичайників, вони наголошували про правильну експлуатацію пічного опалення, електрообігрівачів, газових та електропобутових приладів.

Рятувальники звернули особливу увагу на випадки отруєння чадним газом та пожежі зі смертельними наслідками, що трапилися на Буковині через людську недбалість та нехтування елементарними правилами пожежної безпеки.

🗞 Жителям села вручили листівки із порадами, як не допустити пожежі у своєму домі.

Застерігаємо усіх буковинців дбати про свою безпеку, а у разі пожежі телефонувати за номером 1️⃣0️⃣1️⃣📞.