В Дністровській РВА відбулася робочу зустріч із податківцями

Дата: 02.02.2024 14:45

‼️Сьогодні, 2 лютого 2024 року, перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК провела робочу зустріч із податківцями - начальником Кельменецької ДПС Головного управління у Чернівецькій області Тетяною ЯКОБУЦОЮ, начальником Кельменецького відділу податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб ГУ ДПС в Чернівецькій області Альбіною ГЛАДКОЮ, начальником Кельменецького відділу податків і зборів з фізичних осіб управління оподаткування фізичних осіб ГУ ДПС в Чернівецькій області Оленою СИВАК та в.о. начальника Кельменецького відділу по роботі з податковим боргом управління по роботі з податковим боргом ГУ ДПС в Чернівецькій області Наталією ТЕЛЕШМАН.

📝Учасники робочої зустрічі обговорили основні завдання державних податкових інспекцій та їх співпрацю з органами місцевого самоврядування, загальну кількість перебування на обліку платників податків по Дністровському районі.

👉Також проаналізували стан надходження платежів до місцевого та державного бюджетів суб’єктами господарювання та громадянами району, стан надходжень податків, зборів, платежів та інших доходів до бюджетів та державних цільових фондів по Дністровському району за період 2023 року, ознайомили із станом податкового боргу по району станом на 01.01.2024 року та повідомили про заходи, які вживаються для скорочення податкового боргу.

🇺🇦Безумовне забезпечення виконання показників наповнення бюджету є одним із першочергових завдань податківців району, адже від наповнення бюджету всіх рівнів залежить економічна стабільність держави, забезпечення Збройних Сил України та виконання соціальних програм.