ГЕРОЇ СЕРЕД НАС

Дата: 05.02.2024 13:00

Фото без описуФото без опису💪У кожної епохи свої герої. Про одних говорить вся країна, весь світ, іншим присвячують вірші, ще про когось пишуть в книжках з історії, а деяких, можливо, ви знаєте особисто. 🫶Настав той час, коли про героїв не кричать, їм просто вклоняються з усією вдячністю за їх героїзм та відважність.
  ✊Віталій СОРОКА родом із села Чепоноси Рукшинської громади, наказом Гловнокомандувача Збройних Сил України відзначений почесним нагрудним знаком «Золотий хрест».
 🎖Нагрудним знаком «Золотий хрест» нагороджуються особи рядового і сержантського (старшинського) складу Збройних Сил України за проявлену мужність і успішне виконання завдань під час бою, або у разі здійснення особою визначного вчинку.
 💙💛Ми вдячні   Герою  за мужність, силу, витривалість, патріотизм. За те, що   захищає нашу державу від лютого ворога.
 🇺🇦Вони тримають оборону, вони стоять незламно. Слава Україні! Слава її Героям!
#ГероїСередНас