В КЗ Хотинській ДЮСШ стартував другий етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з футзалу"
В КЗ Хотинській ДЮСШ стартував другий етап всеукраїнських змагань "Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги з футзалу" серед учнів закладів загальної середньої освіти на 2023/2024 навчальний рік під гаслом "Разом переможемо".
На другому етапі одинадцять закладів середньої освіти Хотинської міської територіальної громади мають визначити переможця, який захищатиме честь громади на третьому етапі змагань (змагання на рівні Дністровського району).
У футзальних баталіях беруть участь учні 2012-2013 років народження.
Стартували змагання другого етапу матчами групи "А". Три команди навчально-виховних комплексів сіл Анадоли, Білівці та Ярівки змагались за право потрапити до фіналу змагань ІІ етапу. Дві впевнені перемоги Анадольського НВК над своїми суперниками зробили їх першими учасниками фіналу.
Анадольський НВК - Біловецький НВК 7:4 (Іонуц Нікіта, 2, Ткач Владислав, 5'', Перепелюк Максим, 9, 12, 15, 16, 20 - Захарчук Тарас, 1, 5', 7, 15).
Ярівський НВК - Анадольський НВК 0:3 (Іонуц Сергій, 3,
Перепелюк Максим, 14, 19).
Біловецький НВК - Ярівський НВК 2:1 (Захарчук Тарас, 1, 2 - Бамбуляк Радіон, 3).
Підсумкова турнірна таблиця групи "А" виглядає наступним чином:
1. Анадольський НВК - 6 очок;
2. Біловецький НВК - 3;
3. Ярівський НВК - 0.
У групах "Б" та "В", які змагатимуться 07 та 14 лютого відповідно, заявлено по чотири команди. Переможці кожної групи 21 лютого 2024 року визначать переможця Хотинської громади.