Дмитро КРУШ

Дата: 05.02.2024 15:57

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

💣Щодня тисячі бійців ЗСУ захищають країну на передовій, невтомно несуть службу на землі, у воді і в повітрі.

💪Серед них і наші славні земляки, жителі Дністровського району.

✊Боєць 128-ї окремої гірсько-штурмової бригади Дмитро КРУШ, прийшов добровольцем у військкомат, коли йому було лише 19 років. Хотинський фаховий коледж довелось закінчувати вже дистанційно.

⚡Після бойової підготовки Дмитро здобув фах водія-механіка БМП (бойова машина піхоти).

🔥У свої 20 років вже воював на Запорізькому напрямку фронту, далі у складі штурмової бригади виконував бойові завдання на Донеччині, згодом знову на Запоріжжі.

🎖️Наймолодший у своєму підрозділі із тих, хто відзначений почесним нагрудним знаком Головнокомандувача Збройних Сил України Володимира Залужного "Золотий хрест" Дмитро КРУШ мріє про власний будинок та завершення освіти.

💛💙Спасибі юному Герою за те, що став на захист нашої Батьківщини, що ризикує своїм життям заради миру та цілісності нашої держави.

💝Нехай сили міцнішають, ангел-охоронець завжди буде поруч, а віра у перемогу ніколи не покине хоробре серце»

🇺🇦Вони тримають оборону, вони стоять незламно. Слава Україні! Слава її Героям!

#ГероїСередНас