Два Герої України з Дністровського району отримали сертифікати на квартири від Президента України Володимира Зеленського
Два Герої України з Дністровського району отримали сертифікати на квартири від Президента України Володимира Зеленського.
Полковник Роман МАМАВКО народився в селі Коболчин Сокирянської територіальної громади. Боронить Україну від російського агресора з 2014 року. Після повномасштабного вторгнення воював на Луганщині, обороняв місто Попасна. Під його вмілим командуванням військові стримали окупантів і не дали змогу підтягнути резерви у напрямку Києва та інших стратегічно важливих міст України.
Молодший сержант Богдан МАГАЛЯС народився в селі Вартиківці Кельменецької територіальної громади. До війни жив і працював за кордоном, але у лютому 2022 року перебував вдома, у відпустці. Отримавши повістку, вступив до лав Збройних Сил України і став бойовим медиком. Пройшов навчання у Тернополі та Іспанії, а також спеціальну підготовку в Академії сухопутних військ у місті Толедо. Військовий брав участь у визволенні Херсона, Червоного, Високопілля.Також обороняв Соледар та Бахмут.
Загалом президент вручив 30 сертифікатів на квартири воїнам зі складу Сил оборони, яким присвоєно звання Героя України, та родинам полеглих Героїв.
Шануймо кожного і кожну, хто став воїном України, пам’ятаємо кожного і кожну, хто віддав своє життя заради життя України.
Слава Україні! Героям Слава!