Роман МАМАВКО

Дата: 06.02.2024 12:12

Фото без описуФото без описуФото без опису🔥За два роки  повномасштабної війни кожен військовий, який захищає нашу країну від російських загарбників, безсумнівно, є героєм.
 ✊Професійний військовий Роман МАМАВКО, який народився  в селі Коболчин Сокирянської громади, після навчання в Одеському інституті Сухопутних військ служив  у 24-й окремій механізованій бригаді імені короля Данила Оперативного командування «Захід» Сухопутних військ Збройних сил України.         Повномасштабне вторгнення  Роман Михайлович зустрів на Луганщині, де на той час виконував  бойові завдання в складі Операції Об’єднаних Сил.
💥 Бої за місто Попасна були важкими, ворог  переважав у 5-6 разів по артилерії. Під    вмілим командуванням Романа МАМАВКО військові стримали окупантів і не дали їм підтягнути резерви для подальшого наступу на Київ.
  🎖️За  мужність і відвагу, самовіддані дії, виявлені у захисті державних інтересів України полковник Роман МАМАВКО нагороджений   медаллю «За військову службу Україні» (2019), орденом Богдана Хмельницького 3-го ступеня (2022),  у  травні 2022 року отримав звання Героя України.
 💛💙Щира подяка всім захисникам за мужність  та силу волі, за любов до рідної землі!
  🇺🇦Вони тримають оборону, вони стоять незламно. Слава Україні! Слава її Героям!
#ГерїСередНас