Дата: 08.02.2024 16:00

Новодністровське радіо

🔰🇺🇦🫶У Новодністровську на 3D принтерах виготовляють комбайни для заряду набоями магазинів та поворотні платформи для камер слідкування🔎‼️

🔹🔸Команда новодністровських свічкарів не обмежується лише виготовленням окопних свічок та димових шашок. Волонтери працюють над черговими розробками, щоб допомогти нашим військовим наближати Перемогу України!

🔹🔸Ми вже повідомляли, що на 3D принтерах наші винахідники друкують скиди для дронів. А нещодавно волонтерка Антоніна Терентьєва оголосила збір на пластик для виготовлення комбайнів для заряду магазинів та поворотних платформ.

🔹🔸Такі комбайни допомагають військовим швидко і зручно, навіть у перчатках, заряджати патронами автомати, а завдяки поворотним платформам можна кріпити камери відеоспостереження, щоб користуватись ними не виходячи із окопів – пояснила призначення виготовлених деталей Антоніна.

🔹🔸Тож волонтери закликають донатами підтримати їхню справу, адже є постійна потреба у пластику для 3D принтерів.

👇👇👇