Президент України ухвалив важливе рішення про заміну Головнокомандувача ЗСУ

Дата: 09.02.2024 09:00

Президент України ухвалив важливе рішення про заміну Головнокомандувача ЗСУ. Нові виклики потребують нового бачення їх подолання.

💪Під проводом Головнокомандувача генерала Валерія Залужного Збройні сили України дали гідну відсіч російській навалі у перші дні повномасштабної війни і вже упродовж двох років відважно боронять нашу країну.

🤝Дякую, пане генерале, за вірну і віддану службу українському народу, за мужність та стійкість, професіоналізм та патріотизм, за кожну перемогу наших воїнів у важких боях проти варварських загарбників. Ви зробили неоціненний внесок в оборону нашої держави!

☝️Наразі настав час рухатися вперед, тож призначення новим Головнокомандувачем ЗСУ бойового генерал-полковника Олександра Сирського є цілком виправданим. Сил і наснаги на шляху до цілковитої перемоги України, пане Головнокомандувачу!

🇺🇦Слава Україні!