Начальник Дністровської районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО зустрівся з Героєм України

Дата: 12.02.2024 11:00

‼Сьогодні начальник районної військової адміністрації Віталій ЯКУБЕНКО мав приємну зустріч із кельменчанином, Героєм України Богданом МАГАЛЯСОМ.

💯 Кожна людина найбільше любить той край, де народилась і живе. І Богдан Ігоревич для відновлення та реабілітації обрав рідну Кельменеччину.

💙💛Віталій Якубенко висловив слова вдячності Герою за сміливість та вірність військовій присязі, за жертовність та служіння українському народу.

🤝 У теплій, дружній розмові поспілкувались щодо потреб та проблем, які потребують першочергового вирішення, очільник районної військової адміністрації вислухав військовослужбовця і запевнив про сприяння та допомогу у всіх проблемних питаннях.

🎖Богдан Ігорович МАГАЛЯС— молодший сержант Збройних сил України, відзначився у ході російського вторгнення в Україну. Герой України з удостоєнням ордена "Золота Зірка" (29 вересня 2023).

🇺🇦Горді, що маємо таких людей. Низький уклін і шана, ВАМ захисники!