Нарада з питань організації та проведення I (районного) етапу змагань із Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура")

Дата: 12.02.2024 16:00

👭Виховання в молодого покоління почуття патріотизму, відданості духовним цінностям держави та формування активної громадянської позиції в реаліях сьогодення є одним із важливих напрямків роботи не тільки закладів освіти, але й усього суспільства.

‼Сьогодні при начальнику районної військової адміністрації Віталію ЯКУБЕНКУ за участі голови Дністровської районної ради Олександра ЯНЧАКА, директора комунального закладу "Чернівецький обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді" Бориса БАГЛЕЯ, завідувачки відділу краєзнавства та національно-патріотичного виховання обласного центру Наталії КОВАЛЬ та керівника гуртків обласного центру Ярослава ЗАГАРІЯ відбулася нарада із керівниками структурних підрозділів в галузі освіти і спорту, вчителями предмету «Захист України» та «Фізичне виховання».

📝Присутні обговорили питання щодо організації та проведення I (районного) етапу змагань із Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура") у 2024 році,

✊Змагання присвячуються пам’яті полеглих захисників Дністровського району, які віддали життя за незалежність та територіальну цілісність нашої держави.

👉І етап проводитиметься 21 лютого 2024 року за такими напрямками:

✔метання гранати;

✔розбирання та збирання автомата;

✔спорядження магазину набоями;

✔підтягування на перекладині;

✔стрибки на скакалці;

✔перетягування каната тощо.

☝Команда складатиметься із 8 учасників (6 хлопців, 2 дівчат) віком від 15 до 17 років (9-11 класи).

💛💙Кожна цивілізована нація виховує підростаюче покоління на своїх кращих культурно-історичних здобутках, духовних традиціях, героїзмі предків, подвижницьких справах дідів та прадідів.

🇺🇦Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра “Сокіл” (“Джура”) є системною формою національно-патріотичного виховання дітей та молоді. Її мета – плекання нової генерації українців, лицарів, державників, захисників української держави.