Нарада-семінар з головними бухгалтерами установ та організацій
👉12 лютого 2024 року Управлінням Державної казначейської служби України у Кельменецькому районі Чернівецької області проведено нараду-семінар з головними бухгалтерами установ та організацій, які отримують кошти з Державного та місцевих бюджетів.
❗️На семінарі розглянуто актуальні питання казначейського обслуговування бюджетів усіх рівнів, зокрема:
🔹порядок оприлюднення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів інформації про платіжні трансакції на єдиному казначейському рахунку;
🔹порядок заповнення Реєстрів бюджетних зобов'язань та Реєстрів бюджетних фінансових зобов'язань розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів, терміни їх реєстрації та опрацювання;
🔹черговість здійснення органами Казначейства видатків на період дії воєнного стану;
🔹вимоги щодо заповнення платіжної інструкції, оформленої в паперовій або електронній формі;
🔹основні вимоги щодо складання бюджетної та фінансової звітності в АС ’’Є –Звітність’’, застосування заходів впливу за порушення строків подання звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів.
📊Проаналізовано стан складання та подання електронної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів за 2023 рік, розглянуто типові помилки, які допускалися клієнтами при її складанні та проблемні питання, які виникали в процесі її подання.
💬В процесі обговорення нагальних питань фахівцями управління Казначейства було надано вичерпні відповіді на запитання учасників семінару з наведенням практичних прикладів застосування законодавчих та нормативних документів.