Сьогодні 35-а річниця виведення військ з Афганістану

Дата: 15.02.2024 09:00

🇺🇦Сьогодні в Україні відзначають День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Ця дата приурочена до дня виведення радянських військ з Афганістану в 1989 році.

🇦🇫Цьогоріч – 35-а річниця виведення військ з Афганістану. Це і свято афганців-ветеранів, і день пам’яті та скорботи за всіма загиблими воїнами інтернаціоналістами.

🚀Складні випробування збройними конфліктами довелося пройти нашим землякам. І ці випробування, на жаль, не закінчуються і досі.

💥З початку війни на сході України тисячі «афганців» та ветеранів інших війн добровільно стали на захист рідної землі від загарбників. Вони використовують свій бойовий досвід для збройного захисту України від російської навали, беруть активну участь в організації оборони держави.

У цей день бажаємо вам, шановні учасники бойових дій, міцного здоров’я, родинного щастя, благополуччя і мирного неба над головою.💙💛

🙏У глибокій шані схиляємо голови перед тими, чиє безцінне життя обірвалось на полі бою. Український народ завжди буде пам’ятати всіх тих, хто не повернувся.