Звернення начальника Дністровської РВА Віталія ЯКУБЕНКА з нагоди Дня пам'яті Героїв Небесної Сотні

Дата: 20.02.2024 10:00

20 лютого – одна з найкривавіших дат в історії України.

💥Цього дня, рівно 10 років тому, у самому центрі Києва загинуло найбільше активістів Майдану, які брали участь у Революції Гідності та боролись з тодішнім злочинним режимом.

🥀🥀Цьогоріч вдесяте Україна вшановує пам’ять Героїв Небесної Сотні, які ціною власного життя захищали ідеали демократії, відстоювали права та свободи громадян, європейське майбутнє нашої держави.

💥Десять років тому російська федерація розв’язала війну проти України. Ворог окупував Автономну Республіку Крим і Севастополь, окремі райони Донецької та Луганської областей.

🚀Широкомасштабне вторгнення рф в Україну 24 лютого 2022 року принесло війну на всю територію нашої держави. Нині маємо десятки тисяч загиблих від російської зброї. Але щорічно 20 лютого згадуємо тих, які першими загинули за те, щоб Україна не зникла з мапи світу, щоб північний сусід не поглинув її.

☝️Пам’ять про Героїв Небесної Сотні – це нагадування про високу ціну нашої свободи і про цінності, за які щодня воюють наші захисники і захисниці.💪

🙏Шануймо пам’ять всіх Героїв, які віддали життя заради нового європейського майбутнього та в ім’я незалежності нашої країни!

🇺🇦«Залишаємося гідними своїх Героїв»

Слава Україні! Героям слава!💙💛