З початку повномасштабного вторгнення Буковина є одним із ключових транспортних коридорів, що з’єднує Україну з країнами Західної Європи

Дата: 23.02.2024 12:00

💰Так, у 2023 році обсяг експорту товарів з Чернівецької області становив 193,7 млн дол. США.

📈Наші підприємці активно працюють над нарощенням обсягів несировинного експорту, що створює додаткові можливості для зростання доданої вартості продукції регіону.

📊Зокрема, в 1,7 раза збільшилися експортні поставки готових харчових продуктів, живих тварин та в 1,4 раза продуктів тваринного походження. Крім того, в 1,3 раза збільшилося постачання полімерних матеріалів, пластмас та виробів. З них меблів на 17,5% і на 15,7% недорогоцінних металів та виробів.

🤝Суб’єкти підприємництва Чернівецької області провели зовнішньоторговельні операції товарами із партнерами зі 124 країн світу.

Департамент регіонального розвитку Чернівецької ОДА

🔔Слідкуйте за новинами області в Телеграмі 👉🏼 https://t.me/+SardTxzMP8plMWYy

Регіональний офіс міжнародного співробітництва – ініціатива Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, що має на меті розвиток взаємодії місцевих та регіональних влад з міжнародними партнерами, які прагнуть співпрацювати на рівні області та територіальної громади.

#International_office_cv

#Чернівецький_Регiональний_офiс_мiжнародного_спiвробiтництва