Чергова поїздка начальника Дністровської РВА Віталія ЯКУБЕНКА на Східний фронт: воїнам доставлено допомогу

Дата: 24.02.2024 14:00

Сьогодні тут, на Сході, в день повномасштабної війни з підтримкою та вдячністю нашим воїнам-героям Дністровського району-Буковинцям, Українцям!

За час, що минув, українці продемонстрували усьому світові приклади мужності, стійкості, сміливості та єдності  перед жорстоким ворогом. Кожним днем життя під вільним українським небом ми завдячуємо нашим захисникам і захисницям.

🕯️У цій страшній війні Україна втрачає кращих своїх синів і дочок. Пам’ятаємо якою дорогою ціною ми виборюємо наше право-розмовляти українською мовою, підтримувати українські традиції наших предків, жити на свої українській землі.

Ми в невимовному боргу перед кожним полеглим захисником, перед кожною родиною, яка втратила рідну людину. Вічна пам'ять всім, хто загинув від рук російських окупантів.

💪Незважаючи ні на що, ми вистояли, ми продовжуємо боротися за вільну й незалежну Україну, за свою свободу.
Наші захисники і захисниці роблять все можливе, щоб зовсім скоро в Україні залунала пісня Перемоги.

🙏Дякую кожному з Вас за неймовірну силу духу та витримку. Дякую кожному, хто допомагає українському війську.
Зокрема, Недобоївській, Хотинській  ТГ, н.п Росошани та Іванівці Кельменецької ТГ, які долучились та надали допомогу нашим воїнам-землякам: матеріально-технічну базу, медицину, маскувальні сітки, засоби обігріву, будівельні матеріали, продукти харчування та домашні смаколики 🙏  кожному і кожній хто на своєму місці наближає Перемогу.

💪Тримаємо стрій, працюємо і допомагаємо Збройним Силам!
Разом до Перемоги!
Слава ЗСУ! Слава Україні!🇺🇦