Жителю міста Новодністровськ Руслану ПРУСУ посмертно присвоєно звання Герой України
Указом Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО від 24.02.2024 №118/2024 за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові жителю міста Новодністровськ Руслану ПРУСУ посмертно присвоєно звання Герой України.
Старший лейтенант, учасник АТО, ПРУС Руслан Анатолійович, випускник факультету фізичної культури 2004 року Кам'янець-Подільського університету ім. І. Огієнка, був непохитним у своєму прагненні захищати рідну землю.
Він щиро вболівав за долю України, приїхав з Нідерландів, аби долучитись до українських оборонців, аби бачити, як росте його донечка.
Призваний на військову службу за мобілізацією в березні 2022 року, в травні під час виконання бойового завдання на західній околиці Бахмута, під артилерійським обстрілом, заступник командира роти вогневої підтримки військової частини Руслан Анатолійович ПРУС, 1982 року народження, врятувавши побратима, загинув отримавши поранення, не сумісні з життям.
Вічна пам’ять і шана всім, хто віддав своє життя за Україну!
Слава всім, хто боронить та захищає Україну!