Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги

Дата: 29.02.2024 09:42

🔰«Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги»: у Новодністровську відбувся ІІ етап змагань із футзалу 🥅

⚽️ℹ️Про це повідомляється на фейсбук-сторінці Відділу гуманітарної політики. 22 лютого пройшли змагання ІІ етапу проєкту “Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги” з футзалу.

⚽️⚽️У міжшкільних спортивних іграх за право представити свою громаду в наступному районному етапі змагань боролися кращі футзалісти закладів освіти Новодністровська (юнаки 2012-2013 р.н.). Це – «Строкаті дятли» ОЗЗСО «Новодністровська гімназія» 🦜та «Новодністровські сарни» 🦌 ЗЗСО ІІ-ІІІ ст.

⚽️⚽️Учні показали свою вправність на футбольному полі, на змаганнях панували дух суперництва, позитивна енергія підтримки у командах і бурхливі емоції після кожного забитого мʼяча.

🥅🥅Головні судді змагань – Василь Шевчук, тренер команди «Тірас» Новодністровського ДЮСШ та вчитель фізичного виховання Буковинського ліцею інтернату, учасник бойових дій Іван Дриган.

🥇Першість здобули юнаки Новодністровського ОЗЗСО «Новодністровська гімназія».

Вітаємо наших юних спортсменів, пишаємося їх досягненнями та зичимо міцного здоров’я, великих спортивних досягнень і мирного щасливого дитинства!

🤾🏼🤾🏼‍♀️🤾🏼‍♂️Наступні змагання визначать найсильніших серед дівчат та юнаків у волейболі, які стартують вже 29 лютого.

🙏🙏🙏Щира подяка нашим Українським військовим, які боряться за мир в країні, за волю, за життя, за можливість дітям займатися улюбленим видом спорту.