Дата: 29.02.2024 13:32

📌У п'ятницю 1 березня відбудеться зустріч з адвокаткою, медіаторкою, експерткою з правових питань щодо соціальних гарантій військовослужбовців Ларисою Гретченко.

🔸Під час семінару «Соціальні гарантії Захисникам і Захисницям України та членам їх сімей: актуальні виклики та правові рішення» можна буде дізнатися більше інформації про:

- правове забезпечення соціального захисту та гарантій для Захисників, Захисниць України та членів їх сімей;

- практику оскарження рішень, дій чи бездіяльності органів соціального захисту щодо виплат, пільг та компенсацій;

- суміжні спори стосовно прав та інтересів військовослужбовців та членів їх родин, що можуть впливати на діяльність органів соціального захисту населення;

☝️Семінар буде корисним для фахівців у сфері соціального захисту, центрів надання соціальних послуг, а також адвокатів, які надають правничу допомогу у сфері соціальних послуг, правозахисників, інших зацікавлених осіб.

🔸 Початок: об 11:00 год.

Ініціювали захід Департамент соціального захисту населення Чернівецької ОВА та Центр професійного зростання «PsyUpgrade».

📌Реєстрація: https://forms.gle/ipo7TbB985ng8Woy8