Які адміністративні послуги надає міграційна служба

Дата: 04.03.2024 08:36

❓Які адміністративні послуги надає міграційна служба

👉Звертаємо увагу мешканців територіальних громад, які перебувають в зоні обслуговування Кельменецького відділу Управління ДМС у Чернівецькій області, що вказаний територіальний підрозділ міграційної служби надає адміністративні послуги у сферах міграції:

✔️Оформлення і видача паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм, в т.ч.:

📌 вперше після досягнення 14-річного віку;

📌 вперше особі, яка звертається за оформленням паспорта після досягнення 18-річного віку;

📌вперше особі у віці з 14 до 18 років з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків;

📌 у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм;

📌у зв’язку з втратою/викраденням паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки);

📌 особі, яка набула громадянства України;

📌у разі обміну паспорта громадянина України (у формі картки) у зв’язку:

⚡ зі зміною інформації, внесеної до паспорта (крім додаткової змінної інформації);

⚡отримання реєстраційного номера облікової картки платника податків з Державного реєстру фізичних осіб — платників податків (РНОКПП) або повідомлення про відмову від прийняття зазначеного номера (за бажанням);

⚡ виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта;

⚡закінчення строку дії паспорта;

⚡ непридатності паспорта для подальшого використання.

✔️ Оформлення і видача паспорта громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним носієм, в т.ч.:

📌 зміни інформації, внесеної до паспорта для виїзду за кордон;

📌виявлення помилки в інформації, внесеній до паспорта для виїзду за кордон;

📌 закінчення строку дії паспорта для виїзду за кордон;

📌 непридатності паспорта для виїзду за кордон для подальшого використання.

✔️Вклеювання фотокартки до паспорта громадянина України зразка 1994 року (у формі книжечки) по досягненні 25-, 45-річного віку.

✔️ Оформлення і видача посвідки на тимчасове проживання (в тому числі у зв’язку з втратою або викраденням).

✔️ Оформлення і видача посвідки на постійне проживання (в тому числі у зв’язку з втратою або викраденням).

✔️Оформлення та видача дозволу на імміграцію іноземцям та особам без громадянства.

✔️ Оформлення іноземцям та особам без громадянства продовження строку перебування на території України.

✔️ Оформлення документів для виїзду громадянина України за кордон на постійне проживання.

✔️ Оформлення та видача довідки про реєстрацію особи громадянином України

👇Для отримання більш детальної інформації щодо режиму роботи підрозділу, адреси, порядку отримання адміністративних послуг, тощо, звертайтесь за контактним номером телефону Кельменецького відділу УДМС у Чернівецькій області: (03732) 2-01-93 або на «Гарячу лінію» Управління: (0372) 55-04-61

Управління УДМС у

Чернівецькій області