Сьогодні, 4 березня, виповнюється 75 років із дня народження Володимира Івасюка

Дата: 04.03.2024 11:05

🎼🎵Сьогодні, 4 березня, виповнюється 75 років із дня народження славетного буковинця, легенди української музики 20 століття, видатного композитора-виконавця, поета Володимира Івасюка.

💙💛Володимир Івасюк – непересічна особистість в українській культурі. Його називали українським Орфеєм, буковинським Шубертом, Ікаром української пісні, видатним композитором, одним із основоположників національної естрадної музики. Автор славнозвісної «Червоної рути», понад 100 пісень, 53 інструментальних творів і музики до двох вистав. Свої почесні нагороди митець одержав, на жаль, посмертно – став лауреатом Національної премії імені Тараса Шевченка (1994), Героєм України (2009), а також ще при житті здобув перемогу у численних музичних конкурсах і фестивалях.

☝Його земне життя тривало лише тридцять років. Але за цей короткий час він виконав свою місію, використав талант і потенціал, зробивши українську пісню модною на весь світ. Феномен Володимира Івасюка у тому, що його пісні до сьогодні звучать, вони популярні, їх знають молоді люди, а сучасні виконавці їх переспівують.