Проведено чергове засідання комісії ТЕБ та НС Дністровської районної  військової  адміністрації

Дата: 11.03.2024 14:35

👉Проведено чергове засідання комісії ТЕБ та НС

Дністровської районної військової адміністрації

‼️Сьогодні, 11 березня 2024 року, під керівництвом голови районної комісії ТЕБ та НС, начальника районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА відбулося чергове засідання районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

👉До участі у засіданні долучилися члени районної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій, керівники окремих відомств, організацій та установ району.

📝На порядок денний засідання винесено питання:

📌Про затвердження плану роботи комісії ТЕБ та НС на 2024 рік.

📌Про забезпечення готовності щодо безаварійного пропуску льодоходу, повені і дощових паводків у весняно-літній період 2024 року.

📌Про стан технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту Дністровського району.

📌Про стан реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Чернівецької області.

📌Аналіз виникнення пожеж та наслідки від них у 2023 році. Стан виконання заходів у 2023 році та план заходів на 2024 рік щодо попередження з виникнення пожеж та недопущення загибелі і травмування людей.

📌Про заходи щодо протидії масовим пожежам у природних екосистемах (лісових масивах і сільськогосподарських угіддях) у 2024 році.

🔰За результатами обговорення комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Дністровської районної військової адміністрації прийняла відповідні рішення щодо забезпечення своєчасного реагування на випадок виникнення надзвичайних ситуацій в районі.