Проводиться набір до поліції Чернівецької області

Дата: 13.03.2024 14:45

Головне управління Національної поліції в Чернівецькій області оголосило набір на вакантні посади поліцейських роти конвойної служби.

Відбір на вакантні посади молодшого складу поліції проводиться з 11.03.2024 року по 11.04.2024 року, а реєстрація анкет з 11 березня по 20 березня 2024 року. Якщо ви дисципліновані, цілеспрямовані, доброчесні, активні, готові до наполегливої боротьби зі злочинністю, ладні стати на захист громадян та їхнього майна від посягань – вас запрошують на службу до Національної поліції Чернівецької області.

Основні службові обов’язки - забезпечення конвоювання й охорони затриманих і взятих під варту осіб

Вимоги до кандидатів:

- громадянство України;

- вік від 18 років;

- вільне володіння українською мовою, що засвідчується документом про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державним сертифікатом про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови;

- повна загальна середня освіта;

- знання Конституції України, ЗУ «Про Національну поліцію», ЗУ «Про запобігання корупції», Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Детальніше за посиланням