Для споживачів газу на Буковині запрацював особистий кабінет: для чого він потрібен та як зареєструватися

Дата: 14.03.2024 16:25

Фото без описуСпоживачам газу з Чернівецької області відкрили доступ до особистих кабінетів. Після реєстрації у ньому можна буде сплачувати рахунки та передавати показники лічильника.

Для того, аби зареєструватися на платформі, необхідно перейти за цим посиланням, або на сайт Чернівецької філії та натиснути кнопку Особистий кабінет.

Далі треба ввести номер особового рахунку, що починається з цифр 1600 та перші три літери прізвища власника особового рахунку. Затим потрібно вказати свій e-mail та підтвердити реєстрацію у листі, що надійде на вказану електронну пошту. У кінці необхідно сформувати пароль для входу у кабінет.

Сервіс має таке меню послуг:

• передача показань газового лічильника;
  •  завантаження рахунку для оплати;
  •  перегляд історії розрахунків;
  •  дата планової повірки лічильника;
  •  оплата послуг розподілу газу.

Нагадаємо, на Буковині з 1 березня розподіл газу здійснює національний оператор «Газорозподільні мережі України». Дію ліцензії АТ «Чернівцігаз», який донині здійснював постачання блакитного палива, припинили.