Привітання начальника районної військової адміністрації Віталія ЯКУБЕНКА з Днем працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення

Дата: 17.03.2024 12:00

💛💙Шановні працівники житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення! Прийміть щирі вітання з професійним святом!

🔰У цей непростий для України час, своєю щоденною наполегливою працею ви забезпечуєте життєдіяльність міст та створюєте комфортні побутові умови для всіх і кожного українця.

👩‍❤️‍👨Ваша робота – це тепло та затишок в оселях, охайність і чистота вулиць, доступні та якісні побутові послуги. Існування цих та інших простих благ нині стало частиною добробуту.

♥️Щира вдячність людям, відданим своїй справі, які цілодобово працюють попри всі обставини воєнних реалій. Ваша надважлива праця як ніколи значима.

💙💛Дякуємо кожному з вас за ваші дбайливі руки! Кожен бачить і цінує ваш нелегкий щоденний труд.

🫶Бажаю вам міцного здоров’я, хорошого весняного настрою, наснаги, злагоди, щастя і світлого майбутнього, успіхів у виконанні професійних завдань, добробуту у ваші родини.

🇺🇦Зі святом!