Про терміни розгляду листків непрацездатності для призначення допомоги по вагітності та пологах – інформує Пенсійний фонд України

Дата: 20.03.2024 14:10

📑 Підставою для призначення допомоги по вагітності та пологах є сформований на основі медичного висновку листок непрацездатності.

📆 Дати відкриття та закриття листка непрацездатності відповідають датам початку строку дії та закінчення строку дії медичного висновку, на підставі якого сформований цей листок непрацездатності.

🔎 Листок непрацездатності з причиною непрацездатності “Вагітність та пологи” вважається виданим через сім календарних днів з дати відкриття листка непрацездатності.

8️⃣ На восьмий день листок непрацездатності у звʼязку з вагітністю та пологами набуває статусу “готовий до сплати”.

☝️ Після цього лікарняний для призначення допомоги по вагітності та пологах розглядається роботодавцем протягом трьох робочих днів.

📍Детальніше: https://tinyurl.com/59hxyzw5