Оформлення соціальної послуги догляду вдома

Дата: 21.03.2024 12:53

Фото без описуФото без опису

🏡 Громадяни з інвалідністю, тяжкими формами захворювання та люди літнього віку мають можливість скористатися соціальною послугою догляду за місцем проживання (вдома).

🔹 Ця послуга включає допомогу під час самообслуговування, ведення домашнього господарства, оформлення документів, внесення платежів, забезпечення технічними засобами реабілітації, навчання навичкам користування ними тощо.

☑ Така соціальна послуга може бути надана на безоплатній основі, за плату або диференційованою оплатою (частину вартості послуги сплачує отримувач, а решта компенсується за рахунок коштів державного або місцевого бюджету).

📅 Строки надання послуги узгоджуються з отримувачем та/або його законним представником після проведення комплексного визначення індивідуальних потреб отримувача та зазначаються у договорі про надання соціальної послуги догляду вдома.