Дата: 21.03.2024 12:05

Начальник ЧОВА Руслан Запаранюк: До будівництва фортифікаційних споруд залучені усі регіони України, зокрема і Чернівецька область. Про те, як буковинці долучаються до робіт розповів у ефірі програми «Інформаційний день. Суспільне Студія».

До виконання робіт на визначених фортифікаційних та інженерно-технічних спорудах залучені підрядні організації. Також для координації роботи відряджаємо і представників Департаменту капітального будівництва Чернівецької ОВА. Усі роботи курує Міністерство оборони. Вдячний усім буковинцям, які відгукнулися на заклик допомогти.

Будівництво надійного захисту для оборони – наше спільне завдання. Таким чином всі разом наближаємо нашу перемогу.