22 березня – Всесвітній день водних ресурсів (Міжнародний день води)

Дата: 22.03.2024 09:45

🗓22 березня – Всесвітній день водних ресурсів (Міжнародний день води)

💧Метою проведення цього Дня є підвищення рівня обізнаності про значення і важливість води для продовження життя на Землі, а також про те, як раціональне використання водних ресурсів сприяє підвищенню рівня економіки і соціального добробуту.

ℹЗ 1993 року офіційно на всій планеті стали святкувати Всесвітній день води. Цього дня організації із захисту довкілля звертається до всіх держав, що існують на планеті, із закликом приділяти більше уваги захисту водних ресурсів планети і проводити конкретні дії на національних рівнях.

☝Відзначення Дня води – привід згадати всім про дбайливе ставлення до води. Пам’ятаймо, що без зміни нашого особистого ставлення до навколишнього середовища, жодні закони чи природоохоронні заходи не зможуть змінити ситуацію на краще.

Будьмо свідомі, що вода – це основа життя. Хай наша праця сприяє тому, щоб ріки були чистими і повноводними.