25 березня професійне свято відзначають співробітники Служби безпеки України

Дата: 25.03.2024 09:25

🔰Сьогодні своє професійне свято відзначають охоронці державності і цілісності нашої країни – працівники Служби безпеки України.

☝Захист національних інтересів, територіальної цілісності та державного суверенітету України є пріоритетними завданнями.

💪Зараз, коли ми боремося за свою свободу та суверенітет, співробітники СБУ виконують надважливе завдання - захищають нашу державу від спроб росії розколоти нас зсередини та оберігають від злочинних дій терористів, диверсантів і колаборантів.

✊Співробітники усіх підрозділів СБУ наближають перемогу разом. СБУ – це тисячі професіоналів, відданих справі захисту України. Непомітні для ворога до моменту його затримання чи знешкодження. Справжні бійці невидимого фронту – і в бою, і мирний час.

✨Шановні працівники Служби безпеки України! Бажаємо вам тримати професійну планку! Нехай здоров'я та удача ніколи не підводять, а родина завжди залишається надійним тилом.

🇺🇦Зі святом