Дата: 25.03.2024 10:40

🇷🇴🇺🇦Керівний орган Програми Interreg NEXT «Румунія – Україна» 2021-2027 оголосив другий конкурс проєктних пропозицій типу «стандарт» (інвестиційний компонент становить 2 500 тис. євро на один проєкт).

☝️Конкурс охоплює Пріоритет 1. «Зміна клімату та запобігання ризику катастроф». Загальна вартість європейських фондів виділених на даний конкурс проєктів складає 4,47 млн євро.

Дедлайн – 16 липня 2024 року о 16:00.

👉Заінтересованими учасниками можуть бути державні органи, органи місцевого самоврядування, територіальні громади, громадські організації, наукові інститути, навчальні заклади, агенції регіонального розвитку, природні парки, інші неприбуткові організації, що знаходяться на прийнятній території Програми (Івано-Франківська, Закарпатська, Одеська та Чернівецька області).

ℹ️Довідково: У рамках програми Interreg NEXT «Румунія – Україна» 2021-2027 31 січня 2024 року відбулося завершення першого конкурсу проєктних пропозицій.

💶Загальний бюджет конкурсного відбору складає 60 млн євро. Територія програми в Україні охоплюватиме Івано-Франківську, Закарпатську, Одеську та Чернівецьку області. Пріоритетами програми є: екологія, надзвичайні ситуації, соціальний розвиток та управління кордонами.

Докладніше за посиланням: https://ro-ua.net/ua/