Благодійний фонд «Об’єднані перемагати» передав чергову гуманітарну допомогу

Дата: 28.03.2024 16:38

Фото без описуФото без описуФото без опису

👉Днями директор фонду Володимир МАЛИШ спільно із першою заступницею начальника районної військової адміністрації Наталією РЕШЕТНІК передали Кельменецькій багатопрофільній лікарні необхідні медикаменти, а Кельменецькому територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) – гуманітарну допомогу та крісла колісні.

☝️Ініціативу керівництва РВА у адресній матеріальній допомозі тим, хто її потребує, фонд «Об’єднані перемагати» завжди підтримує та сприяє.

ℹ️Основною метою діяльності благодійного фонду «Об’єднані перемагати» є допомога ВПО, військовослужбовцям, особам з інвалідністю, сім'ям, які опинилися в складних життєвих обставинах, малозабезпеченими та іншим вразливим категоріям, які проживають на теренах Буковини.

🤝Висловлюємо щиру вдячність фонду за регулярну допомогу. Ваша підтримка має велике значення для вищевказаних закладів та допомагає забезпечувати якісну медичну та соціальну допомогу їхнім пацієнтам!

💙💛Дякуємо за велику людяність та готовність допомагати у такий нелегкий час!

Все буде Україна🇺🇦