Анатій Віра Юріївна

Анатій Віра Юріївна

28.07.1985-24.02.2022

орден «За мужність» III ступеня

Анатій Віра Юріївна – начальник групи персоналу 29-го дивізіону надводних кораблів Головної військово-морської бази «Намив» Військово-морських сил Збройних сил України, лейтенант (посмертно).

Народилась 28 липня 1985 року в місті Очаків (нині – Миколаївського району) Миколаївської області в родині військових. У 2002 році закінчила загальноосвітню школу №1 міста Очакова, у 2007 році – заочно інститут педагогічної освіти Миколаївського державного університету імені В.О. Сухомлинського (нині – Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського, місто Миколаїв).

З 2015 року проходила військову службу за контрактом у лавах Збройних сил України. Служила начальником групи персоналу 29-го дивізіону надводних кораблів Головної військово-морської бази «Намив» Військово-морських сил Збройних сил України (військова частина А0898, місто Очаків Миколаївської області).

У 2016 році брала участь в антитерористичній операції на сході України.

24 лютого 2022 року молодший лейтенант Віра Анатій загинула під час виконання військового обов’язку на одному з кораблів Військово-морських сил у місті Очаків, в який влучила ворожа ракета.

20 березня 2022 року похована на батьківщині чоловіка, на кладовищі села Сербичани Сокирянської міської об‘єднаної територіальної громади Дністровського району Чернівецької області.

Нагороджена орденом «За мужність» ІІІ ступеню (14.03.2022; посмертно), медалями.