Бобик Віктор Якимович

Бобик Віктор Якимович

09.04.1983-15.06.2022

медаль «Захиснику Вітчизни»

Народився 9 квітня 1983 року в селі Слобідка Кельменецького району (тепер Дністровського району) Чернівецької області. Після закінчення 9 класу місцевої школи навчався в Кельменецькому професійно-технічному ліцеї і здобув спеціальності тракториста-машиніста та зварювальника. У 17 років залишився без батька. Разом із старшим братом Юрієм допомагав матері по господарству. Любив займатись будівельною справою.

До лав Збройних сил України був призваний під час мобілізації 9 травня 2022 року. Після проходження тимчасової військової підготовки був зарахований у військову частину А-1126 рядовим з позивним «Боб».

Загинув Віктор 15 червня 2022 року в районі селища Краснопілля Донецької області від вибуху ракети російського «граду». Похований в рідному селі Слобідка. У нього залишились – мати Валентина, дружина Олена, донька Анастасія.

Рідним Героя було вручено Пам’ятний лист Пошани та Скорботи за підписом Президента України на знак глибокої вдячності за жертовне служіння у лавах ЗСУ.