Малородов Анатолій Миколайович

Фото без описуМалородов Анатолій Миколайович

24.12.1971-12.08.2022

орден «За мужність» III ступеня

Народився 24 грудня 1971 року в селі Іванівці Кельменецької громади Дністровського району Чернівецької області. Закінчив Івановецьку середню школу. У мирному житті працював оператором котельні Івановецького ОЗЗСО Кельменецької селищної ради. Любив працювати біля землі, на присадибній ділянці, займався садівництвом. З сім’єю вирощували овочі.

До лав Збройних сил України був мобілізований у перші дні війни – 26 лютого 2022 року. Солдат військової частини А–4267, стрілець стрілецького відділення стрілецького взводу стрілецького батальйону. Загинув  Анатолій 12 серпня 2022 року на східних околицях селища Бахмут Донецької області від численних осколкових поранень. Похований у рідному селі Іванівці.  У Героя залишились мати Олена, дружина Валентина, син Вадим, донька Крістіна.

Дружині та дітям загиблого вручено Лист-пошану від Президента України. Побратими з 10-ї гірсько-штурмової бригади «Едельвейс» розповіли про Анатолія, як про надійного побратима, відважного воїна, щирого товариша.

23 травня 2023 року на фасаді Івановецького ліцею встановлено меморіальні дошки пам’яті загиблих героїв-іванівчан, серед яких і Анатолій  Малородов.