Дата: 02.04.2024 13:48

‼️В Дністровському районі стартує ІІІ (районний) етап "Пліч-о-пліч Всеукраїнські шкільні ліги" серед кращих команд закладів загальної середньої освіти територіальних громад, які проходять за ініціативи Президента України Володимира ЗЕЛЕНСЬКОГО під гаслом "РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО".

👉Сьогодні, 2 квітня 2024 року, перша заступниця начальника районної військової адміністрації Наталія РЕШЕТНІК провела онлайн-нараду з керівниками структурних підрозділів з питань освіти та спорту в територіальних громадах району щодо організації та проведення змагань з п’яти видів спорту – волейбол (юнаки і дівчата), баскетбол (юнаки і дівчата), футзал, настільний теніс та спортивне орієнтування.

🫱Завідувач відділу організаційно-масової роботи КЗ «Чернівецький обласний центр національно-патріотичного виховання, туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» Ігор ОМЕЛЬЧЕНКО розповів про умови змагань зі спортивного орієнтування та повідомив про вебінар для керівників команд із зазначеного виду спорту, який відбудеться завтра, 3 квітня 2024 року.

☝️Учасники наради також обговорили координацію роботи, узгодили графік проведення відбіркових змагань та їх локації.

🇺🇦Популяризація серед учнівської молоді здорового способу життя, виховання любові до спорту є неоціненним педагогічним вкладом у розвиток сучасної української молоді.